PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123509}

Śniadanie na Plutonie

Breakfast on Pluto
7,3 22 735
ocen
7,3 10 1 22735
7,8 8
ocen krytyków
Śniadanie na Plutonie
powrót do forum filmu Śniadanie na Plutonie

Wpisywać się, kto chce, by ten film wyświetlano w kinach - nie tylko w Warszawie, Krakowie czy Poznaniu. Na tych miastach Polska się nie kończy :/

ocenił(a) film na 10
Lady_Snape

Widziałam ten zany film we Wrocławiu i miał już napisy na kopii, stąd wnioskuję, że do regularnej dystrybucji wejdzie prędzej, czy później. Pozdr

hatsu_yume

Film pokazuja w Katowicach i Tychach w ramach mini-festiwalu "Konfrontacje - rarytasy kina europejskiego". Bilety juz od 10 zl.

ocenił(a) film na 9
Lady_Snape

Ja chceeee!!!! widziałem i jest świetny, i nawet jakoś zniosłem to sztuczne podwyższanie głosu :)

szary

juz widzałem, ale jasne że chce żeby film z Cillianem trafił do nas!

tak samo jak wind that shakes barley - kurde zdobywca palmy a u nas wciaz czekamy.

ocenił(a) film na 10
Lady_Snape

Więc premiera 27.10: nie wiadomo tylko czy mogę się już cieszyć? W końcu zawsze mogą zafundować nam dystrybucję tylko w Warszawie i np. Krakowie jak to było chociażby z "Kupcem weneckim". Porażka :/

Lady_Snape

Lady Snape - a skąd ty dokładnie jesteś? - gdzie jest taka tragiczna sytuacja kinematograficzno - dystrybucyjna??

ocenił(a) film na 10
Krolik_Pudding

Jak to by wynikało z mojego poprzedniego posta - ani z Warszawy ani z Krakowa ;]

Lady_Snape

Jak to by wynikało z mojego poprzedniego posta - ani z Warszawy ani z Krakowa ;]

...chilli?? :)

ocenił(a) film na 9
Krolik_Pudding

W dniach 15.12 - 21.12.06 w ACK 'Chatka Żaka' w Lublinie będzie grane 'Śniadanie...' A co do 'Kupca weneckiego' to będzie on w tym samym miejscu w terminie 17.11 - 23.11.06 :)

ocenił(a) film na 10
underground

Bez żartów ;]

Lady_Snape

kupiłem dziś miesięcznik film na październik/listopad - pierwsza recenzja
to Breakfast - chyba najwyższa ocena w całym numerze - 5*.

premiera 27.10.

ocenił(a) film na 9
Lady_Snape

hmm, nawet ci nie z warszawy i krakowa moga obejrzec, co prawda nie do konca legalnymi kanalami. jak dobrze ze jest internet :]. w moim miescie raczej nie zdziwie sie, jesli sie nie pojawi.

Godsmak

Chętnych ze Śląska zapraszam do Tychów. W ramach Konfrontacji będzie m.in. własnie Śniadanie

olgut

news odnośnie wawy

http://www.filmweb.pl/Warszawa+++Śniadanie+na+Plutonie+++zdobądź+zaproszenie+200 6+10+13+news,News,id=31446 [www.filmweb.pl/Warszawa...]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones