PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123509}

Śniadanie na Plutonie

Breakfast on Pluto
7,3 22 735
ocen
7,3 10 1 22735
7,8 8
ocen krytyków
Śniadanie na Plutonie
powrót do forum filmu Śniadanie na Plutonie

Cillian Murphy!

ocenił(a) film na 10

Szalenie zdolny i obiecujący Irlandczyk plus ciekawie zapowiadająca się fabuła, Liam Neeson, Brendan Gleeson... Do kina marsz! (tylko kiedy...?)

użytkownik usunięty
Lady_Snape

Wow, a ja myślałam, że nikt nie zna Cilliana. Widziałam z nim już kilka filmów, więc i na ten czekam z niecierpliwością(^_^).

ocenił(a) film na 10

Gdzie tam, Murphy zdążył już dać się zauważyć i tak łatwo o nim nie zapomnimy. Przynajmniej na to się zapowiada. Również wyczekuję "Śniadania..." z wielką nadzieją :]

użytkownik usunięty
Lady_Snape

Ja to rozumiem(^_^). On jest niezwykle utalentowany i stać go na wiele, ale przyznaj, że jak się wspomni o nim w towarzystwie to niewiele osób go skojarzy od razu z imienia i nazwiska. Szybciej ludzie zareagują na głupkowatego Ashtona Kutchera, który nie dorasta Cillianowi do pięt. Uffff...

ocenił(a) film na 10

To jeszcze zależy w jakim towarzystwie ;) Ale generalnie muszę się z Tobą zgodzić, przynajmniej ja mam taką sytuację, że wśród moich najbliższych przyjaciół właściwie nie ma drugiego takiego, który mógłby o filmach rozprawiać długo i wyczerpująco, a już szczególnie kojarzył nazwisko Murphy'ego.

ocenił(a) film na 10
Lady_Snape

Chociaż przyznam, że mam taki szatański plan, by koleżanki wyciągnąć na "Śniadanie...", więc kto wie - to się może jeszcze zmienić...

użytkownik usunięty
Lady_Snape

Takiego aktora jak on warto polecać i mówić o nim w towarzystwie(^_^).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones