PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123509}

Śniadanie na Plutonie

Breakfast on Pluto
7,3 22 744
oceny
7,3 10 1 22744
7,8 8
ocen krytyków
Śniadanie na Plutonie
powrót do forum filmu Śniadanie na Plutonie

Jestem zła!

ocenił(a) film na 10

Dlaczego znów pomijany jest Wrocław? Czy ktoś może mnie oświecić i napisać: DLACZEGO? To jest jawna dyskryminacja. Tak bardzo chcę ten film zobaczyć :(

Lady_Snape

wy macie przynajmniej Nowe Horyzonty, jakby co możemy się wymienić miastami (Kraków)

mohr

ha! gdybyś ty wiedziała, jak pomijana jest Bochnia...

użytkownik usunięty
Echidna

Ja też chciałem się wybrać do kina, ale tego filmu nawet w Multipleksach nie ma ... Ja nie wiem w ilu on kopiach był wypuszczony.

ocenił(a) film na 9
Lady_Snape

w Gdańsku grają- w studyjnych, więc podejrzewam, że do Wrocławia także z czasem trafią :)

ocenił(a) film na 10
Magrat

Rzeczywiście, jakaś szansa jest. Można by na Warszawę albo w ostateczności Lalkę liczyć, ale trochę powątpiewam. I to najwyżej za 2 miesiące.

Jeśli zaś o Nowe Horyzonty idzie... W tym roku byłam po raz pierwszy i na pewno nie ostatni, ale, niestety, spóźniłam się grubo. Sporo więc mnie ominęło :( Nie z mojej winy, dlaczego więc mam teraz cierpieć? Dobra, już przestaję się nad sobą użalać ;]

Lady_Snape

aaa breakfast był na horyzontach...;p

w kazdym razie w warszawie graja go tylko w dwoch kinach wiec uwazajcie - tylko luna i kinoteka.

ocenił(a) film na 8
Krolik_Pudding

Ha! a w Poznaniu grają w największym naszym multipleksie, Kinepolis. Nie wiem jak to się stało, ale jutro się wybieram:)

eddina

argh )(
Torun najwyraźniej ominięto szerokim łukiem

ocenił(a) film na 8
eddina

a bo Kinepolis Poznań to najlepsiejsze kino;D ja już widziałam i oceniam na 8:)

ocenił(a) film na 10
Lady_Snape

Okazuje się, że Wrocław jednak gorszy nie jest: w Heliosie film jest grany w godzinach 16:30 i 22:30. Jest to poniekąd premierowy tydzień (dlaczego z opóźnieniem - nie wiadomo), więc może się okazać, że w nadchodzący weekend będzie albo jeden seans późnym wieczorem albo i wcale... Miejmy nadzieję, że jednak będzie się cieszył powodzeniem, bo ja się wybieram właśnie w weekend.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones