PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123509}

Śniadanie na Plutonie

Breakfast on Pluto
7,3 22 735
ocen
7,3 10 1 22735
7,8 8
ocen krytyków
Śniadanie na Plutonie
powrót do forum filmu Śniadanie na Plutonie

Piosenka

użytkownik usunięty

Film niedawno wypożyczyłam z nudów, obejrzałam i nie mogłam uwierzyć, że o tym przecudownym filmie nie było głośno. Cillian Murphy był taki wiarygodny, wspaniały. Po prostu zakochałam się w "Śniadaniu ..." Mam również ścieżkę dźwiękową, ale nie znalazła się tam jedna piosenka na której mi zależy. Wesolutka, można ją usłyszeć znajdując się w MENU filmu, czy mógłby mi ktoś napisać kto wykonuję ten utwór oraz podać tytuł? Byłabym ogromnie wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10

Radzę Ci wyłapać słowa piosenki, wpisać je do wyszukiwarki i tyle. Pojawi się tekst i tytuł :)

ocenił(a) film na 10

Hej, właśnie sama kupiłam oryginalną płytę, piosenka z menu jest mi bardzo dobrze znana. Proszę, oto link na youtuba

http://www.youtube.com/watch?v=eFfzga-X2x4

Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
warumono

Dziękuje bardzo!




użytkownik usunięty

litosci... ten film jest beznadziejny... wlaczylam go z nadzieja na dawke klimatu spod znaku neila jordana a tu pod koniec okazalo sie ze to wielkie NIC
gdyby nie cillian to sama nie wiem, czy wytrymalabym do konca (no i patti page of kors) i wcale nie doszukuje sie zadnego moralu czy innych takich chwytow, czasami po prostu nie o to chodzi, film mnie (i nie tylko mnie z ogladajacych go razem) zniesmaczyl. a niesmak ten ma podloze wrecz podskorne. jeden z gatunku takich, ktore potrafia UWIERAC swiadomosc

ocenił(a) film na 7

Niestety zgadzam sie. Spodziewalam sie czegos lepszego, moze niepotrzebnie. Uwazam ze Kitten byl/a do przesady przesadzona:), bo nawet kobiety nie sa tak naiwne i uczuciowe. Przy filmie trzymal mnie tylko Cillian, ktorego uwielbiam.

ocenił(a) film na 8

@renhoelder 'Jeden z gatunkow takich, ktore potrafiau uwierac swiadomosc?'

Heh raczej jeden z takich które tą świadomość poszerzają poprzez wskazanie jak bardzo jest uciśniona. W stopniu porównywalnym do zniesmaczenia właśnie.

@akew

Jeśli nie spotkałeś dotychczas tak uczuciowej kobiety to pamiętaj, że nie wszystko stracone.

ocenił(a) film na 10

najlepsza była piosenka: Harry Nilsson - You're Breaking My Heart! xD

ocenił(a) film na 8
ola3literki

Czy ktoś zna tytuł piosenki która leci w 36 min, zaraz na początku rozdziału 14. Very, very serious, gdy Irlandczycy demonstrują na ulicy? Nie ma jej w oficjalnej ścieżce dźwiękowej ale ktoś może będzie w stanie pomóc.

ocenił(a) film na 8
paciek

Ta piosenka z rozdziału 14 to 'Fuck the British Army' (Irish Rovers) ;D.

ocenił(a) film na 8

widziałem ten film dawno temu na festuwalu i gdyby nie to to tez pewnei bym ominął to arcydziełko. Bo filme jest poprostu perełką. A rola Murphyego to majstersztyk. A powód dla ktorego film jest mało znany jest chyba wiadomy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones