PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123509}

Śniadanie na Plutonie

Breakfast on Pluto
7,3 22 744
oceny
7,3 10 1 22744
7,8 8
ocen krytyków
Śniadanie na Plutonie
powrót do forum filmu Śniadanie na Plutonie

lekki, zabawny, prześwietna gra murphego

blameworthy

powinnas sie wstydzic wiesz?

ocenił(a) film na 9
krzysiekk123

Nie rozumiem czego blameworthy miałaby się wstydzić? ;) może nas oświeć? ;) Bo mnie też bardzo spodobał się ten film już w czasie oglądania i wiedziałam, że będzie jednym z moich ulubionych. Jest właśnie taki słodko-gorzki czyli w sumie życiowy :D

ocenił(a) film na 9
Mormeri

haha, "powinnaś się wstydzić", bo można powiedzieć wiele o tym filmie, ale na pewno nie to, że jest lekki. Kiedyś przeczytałam w gazecie wzmiankę na temat śniadania na Plutonie, jako o "komediowej dykteryjce". Moim zdaniem to nieporozumienie. Zabawne fragmenty nie świadcza o ty, ze film jest lekki!

Przynajmniej na mnie wywarł ogromne wrażenie, jako film trudny- nie na płaszczyźnie przekazu oczywiście, lecz odbioru tego filmu, raczej odległemu od wesołości. Chodzi mi tylko o to, że ja osobiście po obejrzeniu po raz pierwszy Śniadania na Plutnie byłam zdołowana...

Ale może to też zależy od indywidualnej wrażliwości człowieka, każdego porzuszają inne kwestie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones